Wie is wie

Directie

Eric Janssens

0477 84 08 94

eric.janssens@katrinahof.be

Guy Stoffels

0479 50 77 48

guy.stoffels@katrinahof.be

Kwaliteitscoördinator / Coördinator sociaalpedagogische dienst

Katlijne Marien

0492 25 35 69

katlijne.marien@katrinahof.be

Ruth Malfliet

0492 23 35 13

ruth.malfliet@katrinahof.be

Sociale dienst

Christien Peersman

0496 56 27 28

christien.peersman@katrinahof.be

Eline Van Duyse

0492 25 85 73

eline.van.duyse@katrinahof.be

Els Trog

0492 25 35 65

els.trog@katrinahof.be

Janne Fierens

0497 05 83 30

janne.fierens@katrinahof.be

Marit Van Sprundel

0492 25 35 64

marit.van.sprundel@katrinahof.be

Pedagogische dienst

Eliane Koning

0492 25 35 66

eliane.koning@katrinahof.be

Elke Verhoeven

0497 05 84 43

elke.verhoeven@katrinahof.be

Hanne Bastiaens

0493 28 01 21

hanne.bastiaens@katrinahof.be

Julie Goossens

0491 92 58 48

julie.goossens@katrinahof.be

Katlijne Marien

0492 25 35 69

katlijne.marien@katrinahof.be

Paulien Braspennincx

0492 25 35 68

paulien.braspennincx@katrinahof.be

Veerle De Wilde

0499 76 04 61

veerle.de.wilde@katrinahof.be

Afdelingscoördinator

Anke Madou

0492 23 27 56

Anke.Madou@katrinahof.be

Anneleen De Raedt

0492 25 35 70

anneleen.de.raedt@katrinahof.be

Elke Leemans

0492 25 35 71

elke.leemans@katrinahof.be

Ilse De Loos

0497 21 89 56

ilse.de.loos@katrinahof.be

Lutgarde Van Mechelen

0491 71 34 03

lutgarde.van.mechelen@katrinahof.be

Renild Danis

0497 33 62 44

renild.danis@katrinahof.be

Coördinator administratieve dienst

Rudi Carrijn

0479 96 39 53

rudi.carrijn@katrinahof.be

Coördinator facilitaire dienst

Faysal Bentouhami

03 722 07 22

faysal.bentouhami@katrinahof.be